Apie

Duris pravėrė pirmoji Lietuvoje vaikų studija, kurioje didžiausią dėmesį skiriame vaikų jausmams bei emocinio intelekto (EQ) ugdymui. Kviečiame prisijungti prie besikuriančios „Patirčių klasės“ bendruomenės!


Čia laukiame visų 5-12 m. amžiaus vaikų ir skatiname juos už durų nepalikti nei savo džiaugsmo, nei liūdesio. Kiekvienam vaikui siekiame suteikti supergalią mokėti išreikšti savo jausmus, mylėti ir gerbti save, savo kūną ir aplinką be jokių išankstinių stereotipų bei apribojimų, geriau save pažinti. Norime padėti jiems atsiskleisti, aptarti kilusius iššūkius, kartu pildyti pažinimo bei patirčių bagažą bei jaustis patogiai esant savimi.
„Patirčių klasėje“ kuriame kitokią aplinką – visada atvirą visiems, bendruomenišką, jaukią, tolerantišką.


Pažadame ne tik gausybę nuotykių studijoje ar už jos ribų, bet ir šiltą atmosferą, besąlygišką palaikymą, draugišką pokalbį prie arbatos puodelio, galimybę prisijungti prie vykstančių pagal grafiką užsiėmimų ar laisvę tiesiog pabūti vienam, paskaityti knygą.


Drauge ieškodami rakto į vaiko jausmų pasaulį „Patirčių klasėje“ naudojame inovatyvią sensorinę įrangą, šviesos ir smėlio stalus, esame įrengę relaksacijos kambarį. Įdomu, kad lietuvių kalboje yra keli šimtai žodžių skirtingiems jausmams pavadinti. Tinkamai neįvardijus kilusių emocijų jos kaupiasi tarsi tamsiame sandėliuke ir slegia.


„Patirčių klasė“ kviečia vaikus patirti džiaugsmo, atsipalaidavimo, empatijos, tarpusavio artumo bei meilės sau magiją!

Apie mus

Susipažinkime, mes – Monika ir Laura. 

„Patirčių klasę“ įkūrėme, nes tikime vaikais ir norime, kad visi jų maži ir dideli jausmai turėtų namus. Vaikų studija, kurioje visi kartu jaukinamės pasaulį lavindami emocinį vaikų intelektą, - mūsų ne verslo, o širdies planas.

MONIKA TINDŽIULYTĖ

VADOVĖ

Monika. Mano meilė vaikams gimė katalikiškoje mokykloje Vilniuje, kurioje mokiausi su vaikais, turinčiais specialių poreikių. Ten pamačiau, koks turi būti Mokytojas: draugiškas, nuoširdus, tikintis tuo, kad vaikas gali labai daug, ir net negalia nėra pretekstas kažko nedaryti. VISADA, nesvarbu, ar gatvėje, ar mieste, ar darbe pamačius ar išgirdus kalbant apie specialių poreikių turinčius vaikus, užsidegu nuo minties, kaip galiu tapti jų drauge, juos padrąsinti.


Verslo ekonomikos studijas ir tuometį darbą iškeičiau į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogo specifikaciją, 3 m. dirbau darželyje „Vaikystės sodas“, 2 m. – „Taškius“. Tikiu, kad vaikai ir pedagogas turi būti komanda. Laisvalaikiu mėgstu būti prie jūros, leistis į žygius, gaminti maistą draugams ir šeimai, pirkti visiems dovanas ir skaityti knygas.


Mylimiausias personažas – Haris Poteris. Esu Hario Poterio fanė – filmus ir knygas moku atmintinai ir vis prie jų sugrįžtu. Nesiliauju žavėtis Hario paprastumu, nuoširdumu, beribe drąsa, trijų draugų atsidavimu ir ištikimybe, Dumbldoro išmintimi. Kaip jis sakė, kartais tereikia uždegti šviesą ir pamatysime aplink gerų dalykų.

LAURA LEVINSKAITĖ

VADOVĖ

Aš kilusi iš mažo miestelio Žeimių (Jonavos r.) mėgstu kurti, dainuoti, žygiuoti, keliauti po pasaulį. Kelionėse susitinku su tikrąja savimi. Pavyzdžiui, išvyka į Islandiją man buvo meilės sau pamoka. Ten priėmiau save, mokiausi savęs klausyti ir išgirsti. Kiekviena aplankyta šalis man atnešė asmeninės brandos, tvirto suvokimo, kas aš esu, ko noriu iš savo gyvenimo. Ne visi ir ne visada turi galimybę keliauti ir taip susipažinti su savimi, todėl aš su dideliu džiaugsmu kiekvienam parvežu lauktuvių – dalelę savo atradimų, žinių ir tikėjimo vaikais. Vengiu situacijų, kuriose reikia lipti per save, stengiuosi neversti savęs daryti kažko vien todėl, kad nemoku atsisakyti.


Baigiau socialinę pedagogiką Vilniaus kolegijoje (kvalifikacija – darbas su socialinės rizikos vaikais), trejus metus dirbau „Vaikystės Sode“, dvejus – darželyje „Taškius“. Turiu Vaikų turizmo renginių vadovo pažymėjimą, gilinuosi į priešmokyklinio ugdymo pedagogiką, meditaciją (mindfulness), streso valdymą, emocijų pažinimą ir kt.


Mylimiausias personažas – Moana. Mačiau šį filmuką apie drąsią mergaitę iš Ramiojo vandenyno salos mažiausiai 16 kartų! Man didžiausią įspūdį paliko mintis, kad be kūrybos galios esame pikti, nelaimingi ir naikiname, kas yra aplink, viskas tampa niūru. Kaip Tefiti, kuri filmuke virstą piktąja TeKa, kai iš jos pavagiama širdis ir ji nebegali kurti.

Nekantraujame susipažinti!