• Naujienos

  (Pasi)tikėk savimi

  Pasitikėk savimi, dažnai sako mums artimi žmonės. O kur jūsų pritarimas ar palaikymas, galvojame. Kodėl manęs niekas nepalaiko? Ir nedrąsina. Dar dažnai sakome, kad darysime viską tada, kada savimi pasitikėsime. O kada tai nutinka? Kokių pastangų tam reikia? Ar bus lengviau atlikti užduotis? Ar galėsime lengviau išspręsti problemas?

 • Naujienos

  Dėkingumas – viena svarbiausių šių dienų praktikų.

  Dėkingumas. Sąvoka, kuri kasdien vis dažniau girdima mūsų visuomenėje. O už ką ir kam reikėtų dėkoti? O jei dar ir diena buvo tikrai prasta ir viskas nesisekė? Turiu jus pradžiuginti, nes visada galime rasti nors vieną dalyką už kurį galime būti dėkingi kitiems ar sau. Padėsiu jums, jį greitai rasti.

 • Naujienos

  Neleiskime baimei atimti pasaulio grožio iš mūsų rankų.

  Viena iš pagrindinių ir į gyvenimą atsineštų emocijų – baimė. Ji atkeliauja vos įkvėpus pirmojo oro gurkšnį. Baimę išgyvename mes visi, nepriklausomai nuo mūsų amžiaus, gyvenimo kokybės ar socialinio statuso. Ji mums reikalinga, tam kad išgyventume. Įsivaizduokite žmogų, kuris nejaučia baimės kai automobilis lekia tiesiai į jį, baimė mums tikrai reikalinga. Kaip (iš)gyventi su baime?

 • Naujienos

  Kaip pasigaminti… džiaugsmo? Išbandykite tai dabar!

  Kaip dažnai grįžtame namo emociškai pavargę, lydimi neužbaigtų darbų? Daugelis su tuo susiduria kasdien. Tačiau ar dažnai grįžtame nusiteikę džiugiai? Tokia savijauta dažniausiai mus lanko tik tuomet, kai priešakyje savaitgalis, šventė ar kitas išskirtinis, mūsų laukiamas įvykis. Kasdienės atsakomybės, buitis ir rūpesčiai nustumia džiaugsmą į šoną. Kai mintys šuoliuoja per darbus ir planus, net nepastebime jausmo, kurį sukelia skani rytinė…

 • Naujienos

  Kas padės paleisti įtampą ir atsipalaiduoti.

  Mokykla, namų darbai, nauja mokytoja, negirdėtos pamokos, skubėjimas, daugybe žmonių grįžusių į miestą, spūstys, šaltesnis oras, nuolatiniai pokyčiai, ribojimai ir ore tvyranti baimė. Tiek ir dar daugiau patirčių mums ir mūsų vaikams gali kelti įtampą, stresą. Kas padės paleisti įtampą ir atsipalaiduoti. Šilta vonia, pasaka prieš miegą, o kas dar?

 • Naujienos

  Rudens stovykla

  Mes jau suplanavome savo rudens atostogas, o Jūs? Spalio 25-29 dienomis Patirčių klasėje vyks rudens stovykla. Jos metu mokysimės pažinti, išjausti, paleisti savo jausmus ir emocijas. Keliausime į Valdovų rūmus, Pinigų muziejų, patyriminius žygius gamtoje. O savaitę užbaigsime su smagiausiu Helovyno vakarėliu Vilniaus mieste.

 • Naujienos

  Užimtas ar apkrautas – koks jūsų vaikas?

  Pastaruoju metu vaikai užrašomi į vis daugiau užsiėmimų, lanko daugiau būrelių, domisi ir gauna vis daugiau informacijos. Tėvai nori, kad vaikas gautų viską, ko jie savo vaikystėje negalėjo gauti. Kviečiame iš šono pažvelgti, kaip tas noras apipilti atžalą visomis galimybėmis, veikia visą jūsų šeimos dinamiką ir vaiko savivertę.

 • Naujienos

  Patyriminis žygis traukiniu į Trakus

  Sekmadienį sužinojome, kad Trakų kitas pavadinimas – Ežerų miestas. Jo apylinkėse galima suskaičiuoti net du šimtus ežerų. O mes suskaičiavome kiek žingsniu maršrutu: Trakų traukinių stotis – pilis – Trakų traukinių stotis. Žygio metu stiprinome savo fizinę sveikatą, atlikome emocijų higieną ir apžiūrėjome miestelį. 

 • Naujienos

  Emocinis intelektas: kodėl svarbu jį lavinti nuo mažens?

  Kas yra EQ? Daugelis žinome savo intelekto koeficientą – IQ. Tačiau vis daugiau tyrimų jį linkę nukarūnuoti ir reziumuoja, kad jis lemia tik 20 proc. sėkmingo santykio su savimi ir su pasauliu. Daug svarbesnis yra emocinis intelektas (EQ). Jis apibrėžiamas kaip gebėjimas atpažinti savo jausmus, suprasti kito jausmus, suvokti, kad emocijos gali veikti kitus žmones, taip pat priimti sąmoningus, atsakingus,…