„Patirčių klasė“ studija yra kasdien, atvira visiems 5-12 m. vaikams, tiek ieškantiems draugiškos erdvės pabūti, pabendrauti su pedagogais, tiek norintiems prisijungti prie reguliariai vykstančių užsiėmimų.

Mes su vaikais veikiame:

Emocijų pažinimas

Mokomės susipažinti su jausmais, emocijomis, priimti jas bei paleisti iš savo vidaus bei kūno. Tam naudojame emocinės higienos praktikas. Tai pat mokomės būti čia ir dabar, pilnai išjausti esamą akimirką, mėgautis procesu kuriame esame.

Kūrybinės veiklos studijoje

Mokomės nevaržyti savęs kūrybos procese, pasitikėti savo jėgomis, išreikšti save bei savo emocijas kūryboje.

Edukaciniai žygiai

Lankomės muziejuose, galerijose, bibliotekose ir įvairiuose kultūros renginiuose. Gilinamės į Lietuvos ir pasaulio kultūrą, mokomės suvokti meno, istorijos svarbą. Stebime mus supančią architektūrą, žmones, aplinką ir apie tai reflektuojame.

Patyriminiai žygiai gamtoje

Visais metų laikais leidžiamės į žygius, kurių tikslas – pažinti ir priimti gamtoje patiriamus iššūkius, pokyčius aplinkoje ir savyje, mėgautis natūraliomis pramogomis. Keliaujame pėsčiomis, traukiniu ir kitomis transporto priemonėmis.

Savanorystė

Mokomės būti pilietiški, prisijungiame prie įvairių socialinių ir privačių projektų, pavyzdžiui, padedame gyvūnų prieglaudoms, dalyvaujame akcijoje „Darom“ ir kt.
Studijoje organizuojame temines gimtadienio ar kitas svarbias šventes, pavyzdžiui, galime jubiliatui sukurti magišką Hogvartso pasaulį. Patirčių klasėje švenčiami gimtadieniai – ne apie dovanas ar besaikį saldumynų valgymą. Su tėvais išsiaiškinę vaiko meilės kalbą, parengiame vienetinę šventės programą, kurios metu visos veiklos organizuojamos atsižvelgiant, kaip sukaktuvininkas priima ir išreiškia meilę.

Vienas ne namuose

„Patirčių klasės“ duris kviečiame praverti ir tuos vaikus, kurie tiesiog nori pabūti vieni, prigulti ant sofos, paskaityti knygą, išgerti arbatos, savarankiškai patyrinėti studiją. Juk čia galima rasti ir relaksacinį kambarį, ir sensorinę įrangą, ir mini biblioteką, taip pat aibę priemonių kurti, piešti, lipdyti, statyti.

Stovyklos

Atostogų bei vasaros atostogų metu organizuojame stovyklas, kuriose žaidimų forma su vaikais mokomės atsipalaiduoti, pažinti savo emocijas ir jas tinkamai išreikšti. Taip pat linksmintis, džiaugtis bei dėkoti kiekvieną dieną.

Individualūs užsiėmimai

Individualūs užsiėmimai vaikui.

Studijos nuoma

Privatiems užsakymams: darželio grupių ar mokyklų klasių privatiems renginiams galima studijos nuoma su visa sensorine įranga (galima užsakyti ir užsiėmimus).

Užsiėmimai visus mokslo metus!

Kodėl tai svarbu?

Šių, vaikams skirtų, kursų metu laviname jų sąmoningumą apie aplinką, žmones ir save pačius. Mokomės pastebėti tiek savo emocijas, tiek kaip jaučiasi žmonės aplink mus, kokius jausmus ir potyrius jiems kelia mūsų elgesys. 😊

 

🧡 Mokomės reaguoti ir nepraeiti nei pro liūdintį ar susikrimtusį žmogų, nei pro šiukšlę ant žemės. O jeigu mums kažkas patinka, tai drąsiai sustabdome žmogų mieste ir pagiriame gerais žodžiais.

 

👉 Per visus metus „Patirčių klasėje“ vaikai susipažins ir gilins savo žinias apie skirtingas emocijas, mokysis su jomis susidraugauti, atliks praktines užduotis, kad gautos žinios taptų įpročiais realiame gyvenime.

 

🟣 Užsiėmimai vyks 2 kartus per savaitę (po 2 val.) + vieną mėnesio penktadienį skirsime 4 val. išvykai (Vilniuje arba už jo ribų).

 

❗ Karantino atveju susitikimai persikels į online platformą. Išvykos dieną keis užduočių dėžučių ir visų priemonių pristatymas į namus.

Kur ir kada vyksta?

🟣 Mokslo metų kursai truks nuo rugsėjo 13 d. iki birželio 5 d. (išskaičiuojant mokinių atostogas ir nedarbo dienas).

 

👉 Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę, po 2 valandas.
+ Vieną mėnesio penktadienį (nuo 15 iki 19 val.) skiriame edukacinėms kelionėms, muziejų aplankymui, išvykoms už miesto.

__________________________

⏰ Užsiėmimų tvarkaraštis:

14-16 val.; 16-18 val.; 18-20 val.

👉 Pirmadieniais ir trečiadieniais;
👉 Antradieniais ir ketvirtadieniais;
👉 Vienas mėnesio penktadienis – išvykų diena (15-19 val.)

__________________________

📍 Užsiėmimai vyksta Vilniuje, Pylimo g. 21.

👉 130 kv. m. „Patirčių klasės“ studijoje su atskiromis erdvėmis, pritaikytoms vaikų poreikiams.

__________________________

❗ Karantino atveju susitikimai persikels į online platformą. Išvykos dieną keis užduočių dėžučių ir visų priemonių pristatymas į namus.

Kiek kainuoja?

🧡 Studijoje visuomet būna kakavos, arbatos, užkandžių, vaisių, meilės, šilumos ir besąlygiško palaikymo.

 

Mes matysimės 2 k. per savaitę užsiėmimai po 2 valandas ir vieną mėnesio penktadienį 4 val. išvyka.

🟣 350 EUR – 1 mėnesio kaina.,

🔵 300 EUR – 1 mėnesio kaina, įsigyjant metinę narystę.

 

arba matysimės 1 k. per savaitę užsiėmimai po 2 valandas ir vieną mėnesio penktadienį 4 val. išvyka.

🟣 250 EUR – 1 mėnesio kaina.,

🔵 200 EUR – 1 mėnesio kaina, įsigyjant metinę narystę.

 

❗ Karantino atveju susitikimai persikels į online platformą. Išvykos dieną keis užduočių dėžučių ir visų priemonių pristatymas į namus.

Vaikų stovyklą per rudens atostogas!

Registruokitės į klasę ar užsiėmimą